Grass (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Ash
tr: Kül

en: Mercury
tr: Civa (Mercury)

en: Nocturnal
tr: Gece açan çiçek (Nocturnal)

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Brown
tr: Kahverengi
