Hansel breadcrumbs (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Test
lt: Testas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Mode
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Switch
lt: Perjungti

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
