Harvest (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: URL
ar: العنوان URL

en: Notes
ar: ملحوظات

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Task
ar: مهمة

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Cache settings
ar: إعدادات ذاكرة التخزين المؤقت

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Tasks
ar: المهام

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: Edit category
ar: تحرير التصنيف

en: Your changes have been successfully saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك بنجاح!
