Heartbeat (6.x-4.11) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: register
ar: سجل

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: configure
ar: ضبط

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Filters
ar: المرشحات

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Attachments
ar: المرفقات

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: @time ago
ar: منذ @time

en: revert
ar: استرجاع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: The comments have been deleted.
ar: تم حذف التعليقات.

en: No comments available.
ar: لا تعليقات.

en: empty
ar: فارغ

en: Please select one or more comments to perform the update on.
ar: من فضلك اختر تعليقا أو أكثر لتطبيق التحديثات عليها.

en: clone
ar: استنساخ

en: Delete comment
ar: احذف التعليق

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
ar: يبدو أنه لا توجد أي تعليقات للحذف أو أن التعليقات التي اخترتها قد حذفها إداري آخر.

en: Access type
ar: نوع الوصول
