Heartbeat (6.x-4.11) - en to hu translation catalogue (165 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: register
hu: regisztráció

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: Every minute
hu: Minden perc

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: configure
hu: beállít

en: Class
hu: Osztály

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Filters
hu: Szűrők

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Profile
hu: Profil

en: Share
hu: Megosztás

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: message
hu: üzenet

en: ago
hu: óta

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: @time ago
hu: @time

en: Import failed.
hu: A betöltés sikertelen.

en: This action can not be undone.
hu: Ez a művelet nem visszavonható.

en: revert
hu: visszaállítás

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: User Relationships
hu: Felhasználói kapcsolatok

en: The comments have been deleted.
hu: A hozzászólások törlése megtörtént.

en: Settings saved
hu: A beállítások mentése megtörtént

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Stories
hu: Írások

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: empty
hu: üres

en: Single message
hu: Egyszerű üzenet

en: Are you sure you want to delete this message?
hu: Ez az üzenet biztosan törölhető?

en: Shout
hu: Üzenet

en: Please select one or more comments to perform the update on.
hu: Legalább egy hozzászólást ki kell választani.

en: clone
hu: klónozás

en: Time ago
hu: Ennyi ideje

en: heartbeat settings
hu: heartbeat beállítások

en: Heartbeat messages
hu: Heartbeat üzenetek

en: configure heartbeat
hu: heartbeat beállítása

en: configure heartbeat messages
hu: heartbeat üzenetek beállítása

en: The message
hu: Az üzenet

en: The language the content is in.
hu: A nyelv, amelyen a tartalom van.

en: Action's timestamp
hu: Művelet időbélyege

en: No comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: Are you sure you want to delete this comment?
hu: Ez a hozzászólás biztosan törölhető?

en: No grouping
hu: Nincs csoportosítás

en: No messages found.
hu: Nem található üzenet.

en: Delete comment
hu: Hozzászólás törlése

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
hu: Nincs törölhető hozzászólás. Lehetséges, hogy időközben a törlésre kiválasztott hozzászólást egy másik adminisztrátor törölte.

en: @human_language translation
hu: @human_language fordítás

en: Message deleted
hu: Az üzenet törölve lett

en: Description of the message
hu: Az üzenet leírása

en: Are you sure you want to delete all activity logs?
hu: Minden tevékenységnapló biztosan törölhető?

en: Heartbeat message id
hu: Heartbeat üzenetazonosító

en: Restict with access types
hu: Korlátozás hozzáférési típusok alapján

en: Hearbeat message
hu: Hearbeat üzenet

en: delete heartbeat activity logs
hu: heartbeat tevékenységnaplók törlése

en: view heartbeat messages
hu: heartbeat üzenetek megtekintése

en: Delete activity logs
hu: Tevékenységnaplók törlése

en: Delete heartbeat activity logs.
hu: <em>Heartbeat</em> tevékenységi naplók törlése.

en: Is empty (NULL)
hu: Üres (NULL)

en: Is not empty (NULL)
hu: Nem üres (NULL)

en: not empty
hu: nem üres

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: Element not found: @element
hu: Az elem nem található: @element

en: Shout form
hu: Üzenet űrlap

en: Make shout
hu: Üzenet készítése

en: Post new shout
hu: Új üzenet küldése

en: a moment
hu: egy pillanat

en: make shout
hu: üzenetkészítés

en: administer shouts
hu: üzenetek admnisztrációja

en: Make a shout
hu: Üzenet készítése

en: Stores shouts of users.
hu: A felhasználók üzeneteit tárolja.

en: Shouts
hu: Üzenetek

en: Message groups
hu: Üzenetcsoportok

en: What are you doing?
hu: Mit csinálsz?

en: No messages available.
hu: Nincs elérhető üzenet.

en: Comment author's user id
hu: Hozzászólás szerzőjének felhasználói azonosítója

en: Comment creation year (four digit)
hu: Hozzászólás keletkezésének éve (négy számjegy)

en: Configure @type
hu: @type beállítása

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: @count messages were deleted.
hu: @count üzenet törölve lett.

en: No messages yet
hu: Nincs még üzenet

en: Only me
hu: Csak saját

en: Everyone can see this message
hu: Mindenki láthatja ezt az üzenetet

en: Heartbeat tags
hu: Heartbeat jelölők

en: Type of message
hu: Az üzenet típusa

en: Older messages
hu: Régebbi üzenetek

en: Stream
hu: Folyam

en: Message id (API usage)
hu: Üzenetazonosító (API használat)

en: Older than a week
hu: Egy hétnél régebbi

en: Older than a month
hu: Egy hónapnál régebbi

en: Older than two months
hu: Két hónapnál régebbi

en: Older than three months
hu: Három hónapnál régebbi

en: No more link
hu: Nincs tovább hivatkozás

en: Go to previous messages
hu: Ugrás az előző üzenetekre

en: delete own heartbeat activity logs
hu: saját heartbeat tevékenységnapló törlése

en: Delete activity log
hu: Tevékenységnapló törlése

en: The Node ID.
hu: A tartalom azonosítója.

en: @num more
hu: @num tovább

en: Activity message id
hu: Tevékenységüzenet azonosítója

en: Every 10 seconds
hu: Minden 10 másodperc

en: Every 20 seconds
hu: Minden 20 másodperc

en: Every 30 seconds
hu: Minden 30 másodperc

en: Every 45 seconds
hu: Minden 45 másodperc

en: @count @messages were added to heartbeat.
hu: @count @messages hozzá lett adva.

en: messages
hu: üzenetek

en: Full message
hu: Teljes üzenet

en: Heartbeat displays
hu: Heartbeat megjelenítések

en: Message Id of the hearbeat message
hu: A heartbeat üzenet azonosítója

en: Show latest shout
hu: Friss üzenetek megjelenítése

en: Never, my queries are limited manually
hu: Soha, a lekérdezések kézzel behatárolják

en: Streams
hu: Folyamok

en: Default message templates
hu: Alapértelmezés szerinti üzenetsablonok

en: Custom message templates
hu: Egyéni üzenetsablonok

en: Heartbeat activity settings
hu: Heartbeat tevékenység beállítások

en: Only my friends
hu: Csak a barátok

en: maintain own activity
hu: saját tevékenység karbantartása

en: Activity flag
hu: Tevékenységjelző

en: More &raquo;
hu: Tovább &raquo;

en: shout
hu: üzenet

en: No message found.
hu: Nem található üzenet.

en: Activity of @username
hu: @username tevékenységei

en: Activity message
hu: Tevékenységi üzenet

en: Message owner
hu: Üzenet tulajdonosa

en: Delete activity messages
hu: Tevékenységi üzenetek törlése

en: The messages have been deleted.
hu: Az üzenetek törlése megtörtént.

en: administer heartbeat activity
hu: Heartbeat tevékenység adminisztrációja

en: Lastest shout
hu: Legfrisebb üzenet

en: Load with ajax
hu: Betöltés AJAX segítségével

en: Imported %template.
hu: Importált %template.

en: No activity yet.
hu: Nincs még tevékenység

en: view personal heartbeat activity
hu: egyéni tevékenység megtekintése

en: Import templates
hu: Sablonok importálása

en: Shout ID
hu: Üzenetazonosító

en: Shout actor avatar
hu: Üzenet szerzőjének képe

en: Shout body
hu: Üzenet törzse

en: Shout body. WARNING - raw user input
hu: Üzenet törzse. Figyelem! Nyers felhasználói bevitel.

en: Shout author's user id
hu: Üzenet szerzőjének felhasználóazonosítója.

en: Shout creation year (four digit)
hu: Üzenet keletkezési éve (négy számjegy)
