Hide submit button (6.x-1.9) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced
ar: متقدم

en: Random
ar: عشوائي

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: أدخل مسارات دروبال: عنوان صفحة واحد في كل سطر. علامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. على سبيل المثال %blog هو مسار المدونات، %blog-wildcard لمدونة كل مستخدم. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Upload picture
ar: ارفع صورة

en: Confirm delete
ar: تأكيد الحذف

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...
