Hierarchical Select (6.x-3.0) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Free tagging
lt: Laisvas žymėjimas

en: Parents
lt: Tėvai

en: none
lt: joks

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Menu
lt: Meniu

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: vocabularies
lt: žodynai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Custom
lt: Savitas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Multiple values
lt: Kelios reikšmės

en: item
lt: elementas

en: N/A
lt: N/D

en: node
lt: mazgas

en: Allow
lt: Leisti

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Entity
lt: Esybė

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: Context
lt: Kontekstas

en: Node form
lt: Mazgo forma

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Any
lt: Bet kuris

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: You've reached the maximal number of items you can select.
lt: Pašalinkite jei norite ieškoti kitų prekių

en: Nothing has been selected.
lt: Nepasirinkote kategorijų

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: vocabulary
lt: žodynas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
