Hierarchical Select (6.x-3.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save
id: Simpan

en: vocabularies
id: kosa kata

en: term
id: istilah

en: Allow
id: Perbolehkan

en: terms
id: Istilah

en: Selection type
id: Jenis pilihan

en: nodes
id: node

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Dropdown
id: Menu tarik turun

en: Select terms from vocabulary @voc
id: Pilih istilah dari kosakata @voc
