Hierarchical Select (6.x-3.4) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Free tagging
az: Açıq teqləmə

en: root
az: əsas

en: none
az: yoxdur

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Menu
az: Menyu

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: vocabularies
az: lüğətlər

en: term
az: termin

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlər

en: N/A
az: Yox

en: node
az: material

en: Allow
az: İcazə verin

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Entity
az: Entiti

en: Parent terms
az: Ana terminlər

en: Underlined
az: Altı xəttli

en: Context
az: Kontekst

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Selection type
az: Seçim növü

en: nodes
az: nodlar

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: vocabulary
az: lüğət

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
az: Müəyyən edilmiş lüğətlərdən bir node ilə əlaqəli bütün taksonomiya terminlərini göstərin.

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin
