Hostmaster (Aegir) (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Site
az: Sayt

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Current
az: Hazırkı

en: Install
az: Yükləmek

en: Successful
az: Uğurlu

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Reference
az: Istinad

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Themes
az: Mövzular

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Processing
az: Emal edilir

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Available
az: Mövcuddur

en: Install profile
az: Profili quraşdırın

en: Web server
az: Veb server

en: Errors
az: Səhvlər

en: Target
az: Hədəf

en: Experimental
az: Eksperimental

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması
