htmLawed (6.x-3.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: default
lt: įprasta

en: Help
lt: Pagalba

en: configure
lt: konfiguruoti

en: help
lt: pagalba

en: here
lt: čia

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: input formats
lt: įvesties formatai
