htmLawed (6.x-3.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: default
ar: المبدئي

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: configure
ar: ضبط

en: here
ar: هنا

en: Optional
ar: اختياري

en: Input formats
ar: أنساق الإدخال

en: input formats
ar: أنساق الإدخال
