htmLawed (6.x-3.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: default
ro: implicit

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: configure
ro: configurează

en: help
ro: ajutor

en: here
ro: aici

en: Optional
ro: Opţional

en: Input formats
ro: Formate de intrare

en: run cron manually
ro: Rulează cron manual

en: input formats
ro: formate de intrare
