HTML Mail (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: Template
ar: القالب

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Line break converter
ar: محول فواصل السطور

en: Debug
ar: تنقيح

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
ar: يحول الفواصل بين السطور إلى إتش.تي.إم.إل (مثل وسوم &lt;br&gt; و &lt;p&gt; ).
