HTML Mail (6.x-2.38) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: (No subject)
id: (Tanpa subyek)
