HTML Mail (6.x-2.62) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: To
ne: लाई

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
