iContact (6.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol
