iContact (6.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: אימייל

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: History
he: היסטוריה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Filter
he: סינון

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Details
he: פרטים

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: State
he: מצב

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Users
he: חברי האתר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Confirmation
he: אישור

en: Pending
he: ממתינות

en: Messages
he: מסרים

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Lists
he: רשימות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Street address
he: כתובת

en: User name
he: שם משתמש

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Live
he: חי

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: From name
he: שם השולח

en: Company name
he: שם החברה

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <em></em> וכאשר <strong>%property</strong> הוא <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <strong>%property</strong> היא <strong>%value</strong>
