iContact (6.x-2.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: History
hy: Պատմություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
