iContact (6.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (71 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Administer
ru: Управлять

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Time
ru: Время

en: History
ru: История

en: Statistics
ru: Статистика

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Created
ru: Создано

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Contacts
ru: Контакты

en: Filter
ru: Фильтр

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Mode
ru: Режим

en: Normal
ru: Нормальный

en: Details
ru: Подробности

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: State
ru: Состояние

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Users
ru: Пользователи

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: Pending
ru: В ожидании

en: Messages
ru: Сообщения

en: Refine
ru: Отбор

en: Undo
ru: Отмена

en: Lists
ru: Списки

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Street address
ru: Адрес

en: User name
ru: Имя пользователя

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Live
ru: Действующий

en: Welcome message
ru: Текст приветствия

en: From name
ru: Имя отправителя

en: There was an error processing your request. Please try again later.
ru: Произошла ошибка обработки запроса. Пожалуйста, повторите попытку позже.

en: Company name
ru: Название компании

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Custom fields
ru: Пользовательские поля

en: Require
ru: Обязательно

en: Authenticated
ru: Аутентификация

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ru: <em>и</em> где <strong>%property</strong> — <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ru: <strong>%property</strong> — <strong>%value</strong>

en: Billing
ru: Счет

en: API settings
ru: Параметры API
