iContact (6.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: History
ne: इतिहास

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Details
ne: विस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Permissions
ne: अनुमति
