iCopyright Toolbar (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
