iCopyright Toolbar (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Terms
ar: المصطلحات

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Features
ar: الخصائص

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
