iCopyright Toolbar (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Country
az: Ölkə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
