Inline Form Errors (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Field types
ar: أنواع الحقل
