Iframe (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Validator
az: Təsdiqləyici

en: Is one of
az: Biridir
