Iframe (6.x-1.8) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Optional Title
ar: عنوان اختياري

en: No Title
ar: بدون عنوان

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: IFrame
ar: iFrame
