Iframe (6.x-1.8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Placeholder tokens
gl: Comodíns receptáculos

en: Optional Title
gl: Título Opcional

en: Required Title
gl: Título Obrigatorio

en: No Title
gl: Sen título

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto
