Image (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Original
ne: असली

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: You must upload an image.
ne: तपाईले तस्विर अपलोड गर्नु पर्ने हुन्छ

en: view original images
ne: असली तस्विरहरु हेर्नुहोस्

en: edit own images
ne: आफ्नो तस्विरहरु सम्पादन गर्नुहोस्

en: edit images
ne: तस्विरहरु सम्पादन गर्नुहोस्

en: -or-
ne: -वा-

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
