Image (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: edit
az: redaktə et
