Image (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: KB
hy: ԿԲ
