Image Block (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: <none>
lt: -joks-

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).
