ImageField Focus (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Medium
ar: متوسط
