Image Picker (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Comments
it: Commenti

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Upload
it: Carica

en: Page
it: Pagina

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: State
it: Stato

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Align
it: Allinea

en: Edit group
it: Modifica gruppo

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: Show
it: Mostra

en: No groups found.
it: Nessun gruppo trovato

en: Default order
it: Ordine predefinito

en: Newest first
it: Prima i più recenti

en: Image file
it: File immagine
