Image Picker (6.x-2.5) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Blocks
hy: Բլոկներ
