Image Picker (6.x-2.7) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Private
gl: Privado

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: State
gl: Estado

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Align
gl: Aliñar

en: Users
gl: Usuarios

en: Order
gl: Orde

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Browse
gl: Explorar

en: seconds
gl: segundos

en: Show
gl: Amosar

en: Middle
gl: Medio

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: Convert
gl: Convertir

en: images
gl: imaxes

en: Copy
gl: Copiar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Images per page
gl: Imaxes por páxina

en: Scale image
gl: Escalar a imaxe

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Config
gl: Configuración

en: Private groups
gl: Grupos privados

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: 1 image | @count images
gl[0]: 1 imaxe
gl[1]: @count imaxes

en: Progress bar message
gl: Mensaxe da barra de progreso

en: Progress bar
gl: Barra de progreso
