IMAP Auth (6.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: user
it: utente

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Port
it: Porta

en: Server name
it: Nome server

en: Error saving user account.
it: Errore nel salvare il profilo utente.
