IMAP Auth (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Roles
ar: الأدوار

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Port
ar: منفذ

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.
