IMAP Auth (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
