IMAP Auth (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Roles
ro: Roluri

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.
