IMAP Auth (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Roles
sv: Roller

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Add Server
sv: Lägg till server

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Server Address
sv: Server-adress
