IMCE (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: n/a
sr: нема

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: MB
sr: МБ

en: The selected file %file could not be copied.
sr: Изабрани фајл %file не може бити копиран.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sr: Дозвољени су само фајлови са следећим наставцима: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sr: Фајл је величине %filesize и премашује највећу величину фајла %maxsize.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sr: Откривен је недозвољен избор. Молимо обратите се администратору сајта.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sr: Недозвољен избор %choice у %name елементу.
