IMCE (6.x-2.6) - en to lt translation catalogue (139 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: link
lt: nuoroda

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Bylų formatai, kuriuos vartotojai gali siųsti pagal jų rolę. Atskirkite plėtinius tarpais ir neįrašykit taško.

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Browse
lt: Naršyti

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: user #1
lt: narys  #1

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: image
lt: paveikslėlis

en: Control how your image/file browser works.
lt: Konfigūruoti failų naršyklės darbą.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Directories
lt: Aplankai

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. Hint: ID of Body fields in most node types is edit-body.
lt: Jei neisnaudojate WYSIWYG redaktoriumi, ši galimybė leis jums įterpti failus kaip <strong>html kodą į paprasto teksto sritį</strong>. Įveskite <strong>kableliu atskirtas teksto sričių ID</strong> kuriose norite įjungti IMCE.

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lt: Pažymėkite jei norite, kad IMCE naudotu absuliučius URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lt: Įprastas elgasys kai įkeliamas jau egzistuojantis failas

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Default method for creating thumbnails
lt: Numatytasis miniatiūrų kūrimo metodas

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lt: Sumažinti vaizdą pagal miniatiūrų matmenis.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lt: Pirmiau sumažinti, o po to apkarpyti vaizdą, kad tiktų miniatiūros matmenims.

en: Assigned profile
lt: Priskirti profiliai

en: For users who have <strong>multiple roles</strong>, <strong>weight</strong> property will determine the assigned profile. Lighter roles that are placed upper will take the precedence. So, an administrator role should be placed over other roles by having a smaller weight, ie. -10.
lt: Nariam kurie turi <strong>dauginias roles</strong>, <strong>svoris</strong> nustato kurį profilį naudoti.

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Assign profiles to user roles.
lt: Priskirti profilį narių rolei.

en: Settings were imported from the profile %name
lt: Nuostatos buvo importuotos iš %name profilio

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
lt: Nustatykite  0 naudoti maksimalią galimą reikšmę.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Define the upload quota per directory. Total user quota is proportional to the number of directories that the user has upload access to.
lt: Nustatykite atsiuntimo kvotą direktorijai. Visa nario kvotą proporcinga direktorijų kiekiui.

en: Total user quota
lt: Viso nario kvota

en: You can force total user quota to be a value independent of directory quota. <strong>This quota is calculated using the files table in the database, so that it will not include the files uploaded via FTP or by previous versions of IMCE(4.7.x and 5.x)</strong>. You can either use both quotations together or safely ignore this by setting the value to 0.
lt: Jūs galite nustatyti bendrą kvotą nariui nepriklausomai nuo direktorijų kvotų. <strong>Kvota apsakičiuojama pagal duomenų bazės lenteles, bylos atsiųstos per FTP ar senesnes IMCE versijas neįsiskaičiuoja</strong> Taip pat galite ignoruoti šias nuostatas įvedus 0.

en: Set to * to remove the restriction.
lt: Nustatykite * jei norite pašalinti draudimą

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Maximum number of files per operation
lt: Maksimalus failų kiekis operacijos metu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
lt: Galite leisti nariams naudoti daugiau bylų vienai operacijai tokiai kaip pašalinimas, matmenų keitimas. Visos bylos veikiamos vieno Drupal krovimo metu. Tai gali padidinti atminties ir cpu naudojimą todėl naudokite atsargiai. Ignoruoti šią nuostatą nustatykite  0.

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Including subdirectories
lt: Įskaitant  subdirektorijas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Nustatykite kuriuos katalogus galės naudoti šios rolės narys.
    <ul>
    	<li>Naudokite skaičius ir raides katalogo keliui.</li>
    	<li>Nustatyti bylų sistemos root<strong>.</strong>(taškas) simbolį.</li>
    	<li>Naudokite <strong>%uid</strong> kaip nario ID. pvz.: <em>nariu/narys%uid</em> sukurs katalogą <em>nariu/narys1</em>, <em>nariu/narys42</em>, ir tt.</li>
      <li>Norėdami pašalinti katalogą iš sąrašo - palikite katalogo kelią tuščia</li>
      <li>Jei norite daugiau lankstumo naudokite php<br>
      php kelio nustatymui pradžioje įrašykite <strong>php:</strong> ir likusį galiojantį php kodą kuris grąžins tikrąjį kelią. <br>Pvz.: <strong>php: return 'nariu/'.$user-&gt;name;</strong> nustato <strong>narių/NARIO-VARDAS</strong> kaip katalogo kelias.<br>
      Kelių lygių pavyzdys <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> nustato <strong>NARYSTĖS-PRADŽIOS-METAI/MĖNESIS/NARIO-ID</strong> kaip katalogo kelias, pagal narių įstojimo datą.<br>
      Atminkite, kad jūs turėtumėte naudoti $user kintamąjį vietoj $GLOBALS['user'] kadangi kartais tai ne tas pats.</li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad miniatiūrų leidimai neįtakoja miniatiūrų kūrimo ir atsiuntimo. Peržiūrėkite miniatiūrų aprašymą žemiau. </p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: You may create a list of thumbnail options that users can choose from.
    <ul>
      <li>Use alphanumeric characters as thumbnail names.</li>
      <li>Specify dimensions as <strong>WidthxHeight</strong>.</li>
      <li>Prefix and suffix are strings that are added to original file name to create the thumbnail name.</li>
      <li>An example thumbnail: Name = <strong>Small</strong>, Dimensions = <strong>80x80</strong>, Prefix = <strong>small_</strong></li>
    </ul>
    <p>Note that users will always be able to create thumbnails on file upload no matter what the thumbnail permission is. To disable thumbnail creation on file upload you should not define any thumbnails here.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Galite sukurti sąrašą miniatiūrų pasirinkimų, kad nariai galėtų jas pasirinkti.
    <ul>
      <li>Naudokite skaičius ir raides miniatiūros pavadinimui</li>
      <li>Nustatykite matmenis <strong>PlotisxAukštis</strong>.</li>
      <li>Priešdėlis ir priesaga yra eilutės kurios pridedamos prie originalaus bylos pavadinimo. .</li>
      <li>Pavyzdžiui: Pavadinimas = <strong>Mažas</strong>, Matmenys = <strong>80x80</strong>, Prišdėlis= <strong>maza_</strong></li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad nariai visada galės kurti miniatiūras atsiųstoms bylosm nepriklausomai nuo miniatiūrų matmenų. Jei norite išjungti miniatiūrų kūrimą - nieko nenurodykite čia.</p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Import settings from other profiles
lt: Importuoti nuostatas iš kito profilio

en: Duplicate directory paths are not allowed.
lt: Pasikartojantis direktorijos kelias neleidžiamas.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
lt: %dirname netinkamas direktorijos pavadinimas

en: Create thumbnails
lt: Sukurti miniatiūras

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
lt: Jums neleidžiama valdyti daugiau nei %num failų.

en: directory (%dir)
lt: direktorija (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: File deletion successful: %files.
lt: Failas(-ai) sėkmingai pašalinti: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
lt: Nurodykite matmenis tarp leidžiamos srities 1x1   @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
lt: Bylos keitimas sėkmingas: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
lt: Miniatiūros kūrimas (%thumbnames) sėkmingas %filename.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Scaling up is not allowed.
lt: Didinimas neleidžiamas.

en: %filename(%dimensions) already exists.
lt: %filename(%dimensions) jau yra.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
lt: %filename neįmanoma pakeisti į %dimensions

en: File browser is set to reject the upload of existing files.
lt: Failų naršyklė nustatyta nepriimti egzistuojančių failų.

en: Unable to get a working directory for the file browser!
lt: Neįmanoma nustatyti darbinio katalogo failų naršyklei.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
lt: Nėra direktorijos kurią galite naršyti.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: Do you want to refresh the current directory?
lt: Ar norite atnaujinti dabartinį katalogą?

en: Delete selected files?
lt: Šalinti pasirinktus failus?

en: Please select a thumbnail.
lt: Prašome pasirinkti miniatiūrą.

en: You must select at least %num files.
lt: Privalote pasirinkti bet %num failus.

en: Tips
lt: Patarimai

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
lt: Pasirinkite failą paspausdami atitinkamą eilutę sąraše.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
lt: Ctrl+click prideda ar atima failus iš pasirinkimo.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
lt: Shift+click pasirenkam sritis. Paspauskite srities pradžią ir su shift+click pabaigoje.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
lt: Rikiuoti failus paspaudus stulpelio antraštę.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
lt: Pakeiskite darbo erdvę tempdami už horizontalių ir vertikalių šonų.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
lt: Klaviatūros trumpiniai failų sąrašui: viršun, žemyn, kairėn,  home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
lt: Klaviatūros trumpiniai pasirinktiems failams: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
lt: Klaviatūros trumpiniai direktorijoms: viršun, žemyn, kairėn, dešinėn, home, end.

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: !num files using !dirsize of !quota
lt: !num failai naudoja !dirsize iš !quota

en: unlimited quota
lt: neribota

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: The file has been renamed to %filename.
lt: Failas pervadintas į %filename.

en: %filename has been uploaded.
lt: %filename atsiųstas.

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų direktorijos kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
lt: Direktorija %dirname nepasiekiama.

en: Access to %directory was denied.
lt: Priėjimas prie %directory uždraustas.

en: You can not perform this operation.
lt: Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: Change view
lt: Pakisti viazdą
