IM Control (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Online
ca: En línia

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Black
ca: Negre

en: Default format
ca: Format predeterminat
