IM Control (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Custom
id: Tersuai

en: Delete all
id: Hapus semua

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Online
id: Aktif

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Black
id: Hitam
