IM Control (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Custom
ru: Собственная

en: Delete all
ru: Удалить все

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Online
ru: В сети

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Offline
ru: Не в сети

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Black
ru: Чёрный

en: Default format
ru: Формат по умолчанию
