IM Control (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Text color
sr: Боја текста
