Image Assist (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Paths
lt: Keliai

en: no
lt: ne

en: Custom
lt: Savitas

en: Other
lt: Kiti

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: or
lt: arba
