Import HTML (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Message
te: సందేశం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Preview
te: మునుజూపు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Results
te: ఫలితాలు
