Import HTML (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Preview
ur: جائزہ

en: Path
ur: پاتھ
